O nás

Vážení klienti,

dovolte, abychom se Vám v krátkosti představili. Jsme poměrně nově vzniklá cestovní kancelář (2008) s provozovnou v centru Brna na ulici Mezírka 1 (možnost parkování přímo před budovou).

Naší snahou je individuální přístup ke klientovi při výběru jeho jak zimní, tak i letní dovolené. Přesto, že jsme poměrně nová cestovní kancelář, tak máme mnohaleté zkušenosti v oblasti cestovního ruchu.

Zaměřujeme se na individuální klientelu převážně s vlastní dopravou a skupinky jak na autobusovou, tak i vlastní dopravu.

Naše nabídka zimních dovolených se soustřeďuje převážně na lyžování v Itálii, Rakousku a Francii.

Z naší nabídky doporučujeme lyžařské středisko Marilleva / Folgarida, kde můžeme nabídnout apartmány Marilleva 900 a apartmány Marilleva 1400 za velmi výhodné ceny- ubytovánípřímo u sjezdovky a lanovky.

Lyžařská oblast Marilleva je součástí oblasti Skirama Dolomiti (též známá jako Val di Sole), která ve východní části téměř sousedí s další lyžařskou megaoblastí Dolomiti Superski (Sella Ronda)

Lyžařská oblast Marilleva / Folgarida je propojena s další velmi oblíbenou a prestižní lyžařskou oblastí Madonna di Campiglio, kde díky loňskému propojení s Pinzolem a již dříve propojenou lyžařskou oblastí Marilleva vznikl velký lyžařský areál se 140 km sjezdovek.  

Skirama Dolomiti jako oblast je tvořena 8 lyžařskými areály, jejichž bohatou nabídku apartmánů, hotelů, ubytování u lanovky, ubytování u sjezdovky za výhodné ceny, najdete právě na našich stránkách.

V Rakousku nabízíme všechna známá lyžařská střediska Dolního Rakouska, Horního Rakouska, Štýrska, Salcburska, Tyrol, Voralbergu, Korutan, ale kromě toho nabízíme také menší lyžařská střediska, která ocení zejména rodiny s dětmi.

V Rakousku nabízíme jak týdenní pobyty, tak i stále oblíbenější zkrácené lyžařské zájezdy a víkendové lyžařské pobyty. V naší nabídce najdete také ubytování v horských lyžařských chatách, velkých apartmánových domech, které uspokojí potřeby větších skupin pro 15-30 osob.

Nesmíme ani opomenout bohatou lyžařskou nabídku lyžování na ledovci a to nejen v zimním období.

Na léto máme pro naše klienty připravenou širokou nabídku letních zájezdů do celého světa.

Najdete u nás zájezdy last minute nebo first minute zájezdy do Chorvatska, Itálie, Francie, Řecka, Španělska, Bulharska, Egypta, Tuniska, zájezdy na Kanárské ostrovy, stále oblíbenější Sardínii nebo Korsiku, ale také zájezdy do exotických destinací jako je Kuba, Keňa, Dominikánská republika, Isla Margharita, Thajsko, Srí Lanka, Bali a do mnoha dalších destinací a to hlavně ve spolupráci s německými agenturami za výhodné ceny, ale také s odlety z Prahy.

V létě se zaměřujeme převážně na rodiny s dětmi a nabízíme vhodné destinace v Chorvatsku nebo Itálii a snažíme se nabídnout dle požadavků klientů apartmány u moře, hotely na pláži, campingy, chatky, mobilhome s bohatou nabídku animačních programů nebo také zcela klidná místa.

Kromě toho nabízíme pro milovníky horké turistiky ubytování v Rakousku nebo Švýcarsku, případně oblíbená italská jezera, mezi nimiž asi nejznámější a nejoblíbenější jezero Lago di Garda či letní lyžování na ledovci.

Naši nabídku doplňuje prodej letenek do celého světa, zprostředkováváme pojištění léčebných výloh do zahraničí, prodej jízdenek na trajekty.

Věříme, že si z naší bohaté nabídky vyberete a přidáte se k řadě našich stálých, spokojených klientů.

Budeme se na Vás těšit

Kolektiv cestovní kanceláře SKY TOURS, s.r.o.