Portugalsko Dom Pedro Marina cena od 14570 Kč

Dom Pedro Marina, Portugalsko, 14.12.2017, Snídaně
Číslo zájezdu: 121445078

Dom Pedro Marina

Portugalsko

, Hotel starstarstarstarDom Pedro Marina

Termín:

14.12.2017 - 18.12.2017
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Eurovíkend

Délka:

5 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
14 570 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
100 pokojů a 55 apartmánů (telefon, mini bar, trezor, TV, rádio, sociální zařízení)
Poloha
Hotel s výhledem na Atlantik, se 100 pokoji a 55 apartmány včetně 2 prezidentských apartmá a konferenčními prostory. Hotel je obklopen soukromou zahradou s bazény a má ideální polohu blízko centra Vilamoury. V letovisku Vilamoura, s výhledem na Atlantik,
Další informace
Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.
Místo
Pokud máte rádi moře a pláže, Algarve je pro vás správnou volbou. Najdete zde vše pro strávení krásných dní plných slunce. S ideálním počasím téměř po celý rok umožňuje návštěvu jak v nejvyšší sezóně, tak mimo nejvyšší sezónu, kdy je tato oblast klidnější. Dlouhé pláže jsou přerušené pouze místy skalními útvary včetně několika jeskyní, které je možné navštívit lodí. Navštivte obchůdky v přístavu Vilamoury, kde je také mnoho kaváren s výhledem na krásné jachty.
Vybavení
golf, bazén, půjčovna aut, parkoviště, hlídání dětí, internet, restaurace, 2 bary, pokojový servis
Výlety
Vydejte se do srdce Algarve v konvoji džípů! Cesta přes kopce, údolí a prameny, nádhernou nedotčenou krajinou. Během cesty návštěva destilerie. V ceně oběd. Začátek v 10 hod.

Lagos – město spojené s portugalskými zámořskými objevy, muzeum Antonine a zlatá kaple (vstup není v ceně), rybářská vesnice Sagres s mysem sv. Vincenta. Začátek ve 14 hod.

Nejzajímavější město Algarve známé portugalským ovocem a sobotním trhem plným barev a života. Možnost zakoupení ručně vyráběných suvernýrů. Každou SO dopoledne.
Cena zahrnuje
letenku, let. taxy, transfery z/na letiště, ubytování ve 2lůžkovém pokoji, stravování dle hotelu, pojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK
Cena nezahrnuje
fakultativní výlety
Pořadatelem tohoto zájezdu je NATOUR spol. s r. o., IČ 49974769.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK