Anagros, Řecko, Řecko ostrovy, Rhodos, 19.5.2018, Snídaně

Řecko starstar

Anagros LM

19.5. - 26.5.2018
8 dní
Snídaně
letecky
11 990 Kč
číslo zájezdu 125227044
71,4 %
2100 mVzdálenost od moře
  • Bazén venkovní
  • WiFi
2100 mVzdálenost od moře
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Anagros Hotel
Poloha a popis
Hotel Anagros se nachází na vrcholu kopce a poskytuje panoramatický výhled na město Archaggelos. Hotel byl postaven v tradičním stylu a v roce 2014 prošel rekonstrukcí. Hotel se nachází cca 17 kilometrů od města Lindos, kde naleznete turisty nejvíce navštěvovanou historickou památku Akropoli, která nabízí výhled na malebné městečko Lindos. Mezinárodní letiště je vzdálené přibližně 32 kilometrů a hlavní město Rhodos přibližně 28 kilometrů od hotelu.
Vybavení hotelu
V hotelu je k dispozici recepce, restaurace, bar u bazénu, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, Wi-Fi připojení.
Vybavení pokoje
Hosté si mohou vybrat z ubytování v dvoulůžkovém pokoji a jednolůžkovém pokoji (na vyžádání).

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, chladničkou, klimatizací (poplatek), trezorem (za poplatek), Wi-Fi připojením, telefonem, balkonem nebo terasou.
Stravování
Snídaně
Pláž a plážový servis
Nejbližší pláž je vzdálená cca 3 kilometry od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Hotel pro své hosty zajišťuje zdarma shuttle bus na pláž.
Pro děti
Dětská postýlka pouze na vyžádání (za poplatek).
Služby v ceně
Wi-Fi připojení, shuttle bus na pláž, lehátka a slunečníky u bazénu. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Klimatizace, trezor, A la carte restaurace. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně, a které se platí na místě, získáte po příjezdu do hotelu.
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna,, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Sport a zábava
Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Pantour s.r.o., IČ 27929272.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...